کد خبر:8406
پ
جشنواره قرآنی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی خبر داد؛

برگزاری ۴ جشنواره فرهنگی هنری استانی قرآنی در دشتی

چهار جشنواره فرهنگی هنری استانی قرآنی در شهرستان دشتی برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی با اشاره به این موضوع گفت: با همکاری معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر جشنواره های مختلف هنری در سطح استانی به میزبانی دشتی برگزار می شود.

 

حمید زارعی افزود: جشنواره های نقالی و قصه گویی، سرود و نوحه های پامنبری، نقاشی و خوشنویسی با موضوع قرآن و عترت برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: در بخش نقالی و قصه گویی هر شرکت کننده به صورت تک نفره در مدت زمان ٧ دقیقه و گروه های سرود و پامنبری نیز با موضوع جشنواره اجرای خود را باید در قالب سی دی به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی یا معاونت قرآنی اداره کل ارسال کنند.

 

زارعی اضافه کرد: در شته نقاشی اندازه کاغذ حداقل آ ۴ و حداکثر آ ٣ ویژه سنین ۶ تا ١۵ سال و بخش خوشنویسی در ۴رشته نستعلیق، نستعلیق شکسته، ثلث و نسخ بدون محدودیت سنی برگزار و حداقل ضلع اثر آ ٣ و حداکثر ٧٠ سانتی متر می باشد.

 

وی تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ٢۵ بهمن می باشد و آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در هفته قرآن و عترت که ١١ تا ١۶ اسفند سال جاری است برگزار می گردد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2019/01/%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید