کد خبر:4057
پ
IMG_20180405_063946
شهردار خورموج خبر داد؛

برگزاری همایش چهره‌های ماندگار ادبی خورموج در ۲۵ اردیبهشت

شیخیانی، شهردار شهر خورموج: همایش بزرگداشت چهره های ماندگار ادبی شهر خورموج در بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن شهدای فرهنگی شهر خورموج برگزار می شود.

شیخیانی، شهردار شهر خورموج: همایش بزرگداشت چهره های ماندگار ادبی شهر خورموج در بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن شهدای فرهنگی شهر خورموج برگزار می شود.

شهردار خورموج در جلسه هماهنگی همایش بزرگداشت چهره های ماندگار ادبی شهر خورموج از برگزاری همایش بزرگداشت چهره‌های ماندگار ادبی در بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت: به خاطر اهمیت بالای موضوع، جمعی از مشاوران و اصحاب فرهنگ را دعوت کرده تا با خرد جمعی برای همایش برنامه‌ریزی نماییم.

احمد شیخیانی با بیان اینکه سعی شده این همایش با حضور تعدادی از شخصیت‌های ملی در صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در سالن‌ شهدای فرهنگی شهر خورموج برگزار گردد، تصریح کرد: در این همایش از سید کوچک هاشمی زاده، سید محمدرضا هاشمی زاده، ایرج اسدی، سید اسماعیل بهزادی و‌ محمدرضا صفدری که مفاخر بزرگ ادبی استان هستند تقدیر خواهد شد.

 در این نشست که نماینده فرماندار، رئیس دفتر نماینده دشتی و تنگستان در مجلس، مشاوران شهردار و اعضای کمیسیون فرهنگی شورا نیز حضور داشتند، رئیس شورای اسلامی شهر خورموج گفت: این همایش آغاز یک حرکت جدید است که علی‌رغم محدودیت مالی، اما باید با کیفیت خوبی برگزار گردد.

عبدالمهدی نصیری اظهار داشت: برگزاری جشنواره نوروزی شهر خورشید تجربه مؤفقی بود که با رضایت شهروندان همراه بوده و همایش شهروندان برتر و تجلیل از چهره‌های مؤثر علمی، ورزشی و اجتماعی نیز در آینده برگزار خواهیم نمود.

وی با اشاره به اینکه اساتیدی که تجلیل می‌شوند، مرجع و شناسنامه فرهنگ و ادب خورموج هستند و باید برنامه‌ای در شأن آنان برگزار شود، خاطرنشان کرد: در شورای اسلامی شهر خورموج ترکیبی وجود دارد که با وحدت نظر مصالح شهر را بر تفکرات شخصی ترجیح می‌دهند.

بیشتر بخوانید
تاثیر تئاتر و مهاجرت بر نقاشی های رضا بیگناه

در پایان قاسم هزیمتیان، رئیس کمیسیون فرهنگی و عضو شورای اسلامی شهر خورموج نیز بیان داشت: کمیسیون فرهنگی با حضور داعیه‌داران فرهنگ شهر به‌منظور برنامه‌ریزی دقیق‌تر و تخصصی‌تر تشکیل‌شده و جشنواره نوروزی و انتشار کتاب شهر خورشید نمونه مؤفق این مسئله می باشد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید