کد خبر:4855
پ
IMG_20180630_103649_006

برگزاری عصرشعر یادبود استاد ایرج اسدی در خورموج

روز گذشته عصر شعر یادبود استاد ایرج اسدی شاعر و هنرمند خورموجی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان دشتی برگزار شد.

روز گذشته عصر شعر یادبود استاد ایرج اسدی شاعر و هنرمند خورموجی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان دشتی برگزار شد.

 

به گزارش خورموج نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی؛ مازیار اسدی در آیین عصر شعر یادهاویادواره ها ویژه شادروان استاد ایرج اسدی که توسط انجمن ادبی فایز دشتی و باهمکاری مدیریت آموزش وپرورش دشتی در سالن اجتماعات این اداره برگزار شدضمن قرائت شعری در سوگ پدرشان گفت: از کلیه مسولان، جامعه ادبی، هنرمندان و عموم مردم که در واقعه تاسف بار در گذشت استاد با خانواده و بازماندگان ایشان ابراز همدردی نمودند تشکروقدردانی می کنم.

 

فرزند زنده یاد اسدی افزود: بلافاصله پس از  اعلام خبر درگذشت استاد شاهد موجی از اظهار تاسف و تاثر عموم مردم ،مسئولان، جامعه ادبی، هنرمندان و اصحاب رسانه استان و شهرستان از این حادثه تلخ و جانگداز بودیم.

 

وی اضافه کرد:  این اظهار تاثر و هم دردی  نشانگر اوج دلدادگی و قدرشناسی عموم از شخصیتی است که مردمی بود و در دلهای مردم زندگی می کرد.

 

شاعر خورموجی ادامه داد:استاد قریب پنج دهه پاک و خالصانه در حوزه شعروادب شهرستان حضوری مستمر وتاثیرگذارداشت .

 

اسدی تصریح کرد: استاد اسدی هیچگاه ساحت شعر را به پیرایه های مادی نیالودند و هرگز پارا از دایره ارزشهای اخلاقی در حوزه شعر وادب بیرون ننهادند.

 

وی خاطر نشان کرد: وی پایبندی به قداست شعر را اصل لاینفک سیر در وادی شعروادب می دانستند.

 

در ادامه پس از پخش فیلمی از زندگی زنده یاد اسدی ساخته سیدکریم موسوی در انجمن سینمای جوانان دشتی، علی هوشمند و مرتضی زند پور از بوشهر، نوذر فولادی از دشتستان، سید اسماعیل بهزادی، احمد منصوری، غلامرضا حیاتی، غلامرضا خواجه، خلیل شیخیانی، ابراهیم شاکری مطلق، غلامرضا ابراهیمی، ریحانه فیروزی، فاطمه اسماعیلی، اعظم چمکوری و مهدی شیخیانی در رثای شادروان ایرج اسدی به شعر خوانی پرداختند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید