کد خبر:6116
پ
مرکز رشد دشتی
برای نخستین بار صورت گرفت؛

برگزاری اولین دورهمی کارآفرینی در دشتی

برای نخستین بار در شهرستان دشتی نشست کارآفرینی با هدف بهبود و توسعه فرهنگ کارآفرینی توسط مرکز رشد علم فناوری دشتی برگزار شد.

برای نخستین بار در شهرستان دشتی نشست کارآفرینی با هدف بهبود و توسعه فرهنگ کارآفرینی توسط مرکز رشد علم فناوری دشتی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار خورموج نیوز؛ سرپرست مرکز رشد علم و فناوری شهرستان دشتی در حاشیه برگزاری نخستین نشست کارآفرینی در دشتی اظهار داشت: این اولین رویداد دورهمی کارآفرینی شهرستان دشتی است که توسط مرکز رشد علم و فناوری شهرستان دشتی با هدف بهبود و توسعه فرهنگ کارآفرینی، شبکه سازی و ایجاد شبکه ارتباطی بین نخبگان،  دانشجویان، کارآفرینان و علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای نوپا، ارائه آموزش های تخصصی کوتاه کاربردی و بهره گیری از تجربیات سایر کارآفرینان برگزار گردید.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/08/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C.jpeg

 

علی قاری بوشهری افزود: مرکز رشد علم و فناوری شهرستان دشتی با حمایت های مادی، فنی و معنوی از ایده ها قصد دارد زمینه و فرهنگ کسب و کارهای نوپا را در شهرستان تقویت نموده و با حمایت از ایده ها و طرح های نو به بهبود وضعیت تولید و اشتغال منطقه کمک نماید.

 

در حاشیه این نشست که با حضور علیرضا حاجیانی مدیرعامل شرکت سبزاندیشان سلامت پارس، فعال در حوزه الکترونیک و عبدالمجید مقاتلی مدیر عامل شرکت پیکرنگار جنوب، فعال درحوزه صنعت کامپوزیت و پلیمر به عنوان کارآفرینان مؤفق صورت گرفت، هر کدام در زمینه نحوه راه اندازی کسب و کار خود، شکست ها، موفقیت ها،  فرصت ها و چالش های پیش روی کسب و کار خود به بحث و گفتگو پرداختند.

 

در پایان نشست نیز شرکت کنندگان علاوه بر کسب آشنایی بیشتر در زمینه تخصص ها و توانایی های یکدیگر، شبکه سازی لازم جهت ارتباط آنان با یکدیگر نیز توسط آن ها شکل گرفت.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید