کد خبر:4321
پ
خورشیدی
در نشست شورای اداری دشتی مطرح شد؛

بردستانی تکریم و منصوری معاون عمرانی فرمانداری دشتی شد

در حاشیه برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دشتی، در حضور مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، نادری فرماندار دشتی و مدیران اجرایی شهرستان از خدمات حمید بردستانی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری دشتی تقدیر، و معاونت جدید این حوزه نیز معارفه گردید.

در حاشیه برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دشتی، در حضور مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، نادری فرماندار دشتی و مدیران اجرایی شهرستان از خدمات حمید بردستانی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری دشتی تقدیر، و معاونت جدید این حوزه نیز معارفه گردید.

سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر در حاشیه مراسم تقدیر از ایشان اظهار داشت: اندیشه و دیدگاه ما بر این بوده که آن چه در حوزه کاری فرمانداری دشتی در بحث امور عمرانی، برنامه ریزی و سایر موارد مربوط به این حوزه اتفاق بیافتد، همیشه بدون حب و بغض و با دید باز کردن گره از مشکلات مردم باشد که همیشه نیز با این دید به مسائل نگاه و پیگیری شده است.

حمید بردستانی با بیان اینکه همیشه سعی شده در امورات محوله در حوزه کاری با تمام وجود در خدمت وظیفه ای باشم که بر عهده دارم و معتقد هستم که نتیجه و برکت کار به نیتی است که اگر به خداوند واگذار گردد، قطعا برکات آن در امور زندگی مشاهده خواهیم نمود٬ افزود: امورات عمرانی را همیشه از این دید که منتج به مسائل زیرساختی شده و توسعه ای باشد، نگاه کردیم و صرف این که یک موضوع فقط عمرانی باشد قطعا راهگشای مردم نخواهد بود. اگر همه این ها در بستر برنامه ریزی و توسعه دیده شده و حرکت شود در نهایت می توانیم کارنامه مؤفقی را براساس آن به مردم ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه در پیشگاه مردم مورد قضاوت عادلانه قرار خواهم گرفت، بیان داشت: مردم به عنوان ولی نعمتان ما هیچ گاه از سر تعارف برخورد نخواهند کرد. مردم خیلی محترمانه اما قضاوت عادلانه خواهند داشت که امیدوارم مورد رضایت خداوند نیز قرار گرفته باشد.

سرپرست دفتر فنی٬ امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر در پایان از همکاری تمام مردم دشتی، نمایندگان مجلس، اعضای شورای اداری و شورای تامین، شوراهای شهر و روستا و همه مدیران اجرایی شهرستان دشتی تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه مراسم معارفه، معاون جدید برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان دشتی اظهار داشت: کشور ایران با گذشت ۴۰ سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری توانسته مقتدرانه در تمام عرصه ها اظهار وجود کند که چیزی لطف الهی و رهبری فرزانه در رأس این نظام و حضور حماسی و همیشه در صحنه مردم ایران و ایستادگی آنان بر آرمان های امام و شهیدان نبوده و ما باید قدر این ایستادگی مردم را بدانیم.

حیدر منصوری به خدمات نظام جمهوری اسلامی اشاره، و افزود: در حوزه زیرساخت ها از جمله آب٬ برق و مخابرات خدمات ارزنده ای صورت گرفته، هرچند که مشکلاتی وجود دارد و بعضا توقعاتی که مردم در سطح استان و شهرستان دارند که بجا است و مردم شهرستان دشتی شایسته بهترین ها بوده و باید بهترین خدمت ها را دریافت نمایند.

وی همچنین از دکتر سالاری٬ استاندار سابق بوشهر به عنوان مدیری شایسته یاد کرد که توانسته در سطح روستاها و شهرها با ایجاد پارک ها، بوستان ها و زمین های چمن مصنوعی باعث نشاط در جامعه گردد، و افزود: امیدواریم در ادامه مسیر نیز با برنامه ریزی لازم، تلاش، جدیت و پیگیری در انجام امور بتوانیم در سایه همدلی٬ همکاری و تعامل بهینه دستگاهی یک تیم کاری هماهنگ با مدیریت جناب آقای نادری فرماندار محترم در اجرای برنامه های ابلاغی در حوزه های عمران، برنامه ریزی اقتصادی در راستای توسعه شهرستان و کمک به حل مشکلات گام برداریم.

معاون جدید برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری شهرستان دشتی در پایان با بیان اینکه به کمک همه دوستان با هر گرایش فکری در توسعه شهرستان نیاز داریم، اضافه کرد: از تمامی نخبگان٬، سرمایه گذاران، دانشگاهیان، خبرنگاران و تمام کسانی که دل در گرو توسعه شهرستان دارند، کمک می طلبیم که پای کار بیایند و کمک کنند تا بتوانیم این مسیر را با مؤفقیت و سرعت بیشتری طی کنیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید