کد خبر:8011
پ
دستگیری سارق
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد؛

اعتراف باند سارقان کابل برق به ۶۷ فقره سرقت در دشتی و دشتستان

سردار واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر: باند سارقان کابل برق در دو شهرستان دشتی و دشتستان با ۶۷ فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

سردار واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر: باند سارقان کابل برق در دو شهرستان دشتی و دشتستان با ۶۷ فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

 

به گزارش خورموج نیوز؛ فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری و شناسایی باند سارقان کابل برق در شهرستان های دشتی و دشتستان خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق و احشام در شهرستان های دشتی و دشتستان تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان با انجام تحقیقات میدانی شناسایی سارقان را در دستور کار خود قرار داد.

 

سردار خلیل واعظی افزود: با تلاش های صورت گرفته و انجام اقدامات فنی و پلیسی در نهایت هویت و محل اختفای سارقان شناسایی گردید.

 

وی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۶۷ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح دشتی و تنگستان اعتراف کردند، تصریح نمود: ماموران طی چهار عملیات جداگانه، تعداد ۱۱ نفر سارق را که به صورت باندی اقدام به سرقت می کردند دستگیر نمودند.

 

سردار واعظی با بیان اینکه از افراد دستگیر شده تعداد یک قبضه اسلحه کلاش کشف شده و تعداد سه دستگاه خودروی سبک که در سرقت ها مورد استفاده قرار می گرفت توقیف شده، تاکید کرد: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی نمایند.

کلیدواژه : دشتیسردار واعظی
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید