کد خبر:8506
پ
گراوند استانداربوشهر
استاندار بوشهر؛

اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد

استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته به اتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان ۱۵ درصد اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد.

استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته به اتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان ۱۵ درصد اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد.

 

عبدالکریم گراوند عصر دوشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان دشتی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: سد دشت پلنگ به عنوان یکی از طرحهای مهم استان بوشهر از طریق فایناس در دست اجرا است که نقش مهمی در تامین آب منطقه دارد.

 

وی افزود: در راستای ۱۵ درصد از اعتبارات این سدها از طریق منابع داخلی ۸۴ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد.

 

گراوند بیان کرد: سد قیز قلعه که در این منطقه احداث شده آماده بهره برداری است و به زودی با حضور یکی از مسئولین وزارت نیرو افتتاح می شود.

 

وی بر ضرورت توجه به مناطق محروم تاکید کرد و گفت: در کنار همه سختی‌ها در تامین اعتبارات، پروژه‌های عمرانی و سازندگی متوقف نشد و به سرعت این مهم ادامه دارد.

 

گراوند اشتغال جوانان را دغدغه اصلی نظام و مسئولان دانست و تاکید کرد: برای حل اشتغال باید همه دست به دست هم دهیم تا این مشکل  حل شود و مطالبه مهم خانواده‌ها  تحقق یابد.

 

وی، با اشاره به افزایش افتتاح طرح‌های عمرانی در دهه فجر امسال نسبت به سال قبل خاطر نشان کرد: با همه محدودیت‌ها و مشکلات اعتباری، پروژه‌های عمرانی دهه فجر امسال از نظر تخصیص اعتبار نسبت به دهه فجر سال قبل، ۹۴ درصد رشد داشته و همه این توفیقات در سخت‌ترین شرایط مالی و اعتباری انجام شده است.

 

گراوند بر ضرورت تدوین طرح جامع کشاورزی دشت پلنگ دشتی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید
فعالان اقتصادی و کارآفرینان در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید