کد خبر:8506
پ
گراوند استانداربوشهر
استاندار بوشهر؛

اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد

استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته به اتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان ۱۵ درصد اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد.

استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته به اتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان ۱۵ درصد اعتبارات سدهای باغان و دشت پلنگ تامین شد.

 

عبدالکریم گراوند عصر دوشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان دشتی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: سد دشت پلنگ به عنوان یکی از طرحهای مهم استان بوشهر از طریق فایناس در دست اجرا است که نقش مهمی در تامین آب منطقه دارد.

 

وی افزود: در راستای ۱۵ درصد از اعتبارات این سدها از طریق منابع داخلی ۸۴ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد.

 

گراوند بیان کرد: سد قیز قلعه که در این منطقه احداث شده آماده بهره برداری است و به زودی با حضور یکی از مسئولین وزارت نیرو افتتاح می شود.

 

وی بر ضرورت توجه به مناطق محروم تاکید کرد و گفت: در کنار همه سختی‌ها در تامین اعتبارات، پروژه‌های عمرانی و سازندگی متوقف نشد و به سرعت این مهم ادامه دارد.

 

گراوند اشتغال جوانان را دغدغه اصلی نظام و مسئولان دانست و تاکید کرد: برای حل اشتغال باید همه دست به دست هم دهیم تا این مشکل  حل شود و مطالبه مهم خانواده‌ها  تحقق یابد.

 

وی، با اشاره به افزایش افتتاح طرح‌های عمرانی در دهه فجر امسال نسبت به سال قبل خاطر نشان کرد: با همه محدودیت‌ها و مشکلات اعتباری، پروژه‌های عمرانی دهه فجر امسال از نظر تخصیص اعتبار نسبت به دهه فجر سال قبل، ۹۴ درصد رشد داشته و همه این توفیقات در سخت‌ترین شرایط مالی و اعتباری انجام شده است.

 

گراوند بر ضرورت تدوین طرح جامع کشاورزی دشت پلنگ دشتی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید
مناطق آزاد به مصرف کننده ارز داخلی تبدیل شده‌اند تا واردکننده ارز

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید