کد خبر:8096
پ
اسماعیل حاجیانی
بر اثر سکته مغزی:

اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت شهرستان دشتی درگذشت

صبح امروز نهم آذرماه وقتی رسانه ها در فضای مجازی خبر آسمانی شدن اسماعیل حاجیانی را منتشر کردند، نه تنها تمام شهرستان دشتی بلکه همه آنانی که محبت و مرام این شخصیت عزیز، پیر رسانه شهرستان دشتی را حس کرده بودند اندوه سترگ هجران وی را با تمام وجود درک کردند.

صبح  امروز نهم آذرماه وقتی رسانه ها در فضای مجازی خبر آسمانی شدن اسماعیل حاجیانی را منتشر کردند، نه تنها تمام شهرستان دشتی بلکه همه آنانی که محبت و مرام این شخصیت عزیز، پیر رسانه شهرستان دشتی را حس کرده بودند اندوه سترگ هجران وی را با تمام وجود درک کردند.

 

به گزارش خورموج نیوز: اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت شهرستان دشتی که چندی پیش به علت سکته مغزی پس از درمان اولیه در شهر خورموج به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت، صبح نهم آذرماه پس از طی یک دوره بیماری و درمان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر دار فانی را وداع گفت.

 

وی متولد سال ۱۳۳۹ در روستای فقیه حسنان شهرستان دشتی بود که اندکی از عمر پربرکت (سال های ۵۳ تا ۵۷) خود را در شهر بوشهر سپری، و سپس به زادگاهش برگشته و در شهر خورموج می گذراند. تحصیلات ابتدایی را در روستای فقیه حسنان گذرانده و در پایان موفق می شود مدرک فوق دیپلم کامپیوتر را اخذ نماید. در سال ۱۳۷۰ ازدواج می کند و ثمره ازدواجش دو فرزند(یک دختر و یک پسر) می باشد.

 

وی که به عنوان خبرنگاری پرتلاش فعالیت خبرنگاری خود را از سال ۱۳۶۳ با روزنامه و خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز کرده بود و سابقه سال ها همکاری با خبرگزاری صدا و سیما، خبرگزاری فارس، تسنیم، خبرنگار کیهان، خبرنگار بسیج، مدیر سایت شبکه خبر بوشهر را در کارنامه داشت، صداقت در نوشتار و صحت خبر را در کارش اصل قرار داده و با هدف ارتقای سطح اطلاعات جامعه و بررسی مشکلات مردم و انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران شبانه روز تلاش کرده و در این راه از همه چیز خود مایه گذاشته بود.

بیشتر بخوانید
پیام تبریک جمعی از مسئولان شهرستان دشتی به مناسبت روز خبرنگار

 

گروه رسانه ای خورموج نیوز عروج اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت و شریفی که صبورانه زیست، صادقانه آموخت، صمیمانه روشنی بخشید و سبکبال از افق ناسوت پر کشید را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه و خبر استان بوشهر تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواستاریم به لطف خویش روح آن عزیز را شاد و مقامش را در جوار قدسی درگاهش بلندمرتبه فرماید.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/11/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8-%DB%B1%DB%B2-%DB%B3%DB%B0_%DB%B0%DB%B3-%DB%B3%DB%B7-%DB%B2%DB%B4.jpg

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید