کد خبر:8953
پ
دیدار مسولین دشتی با استاندار۲

استاندار: شهرستان دشتی در زمینه انرژی خورشیدی الگو است

نشست گراوند استاندار بوشهر با فرماندار دشتی، با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران و شهرداران این شهرستان برگزار شد.

نشست گراوند استاندار بوشهر با فرماندار دشتی، با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران و شهرداران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیام عسلویه در دشتی، استاندار بوشهر در نشست با فرماندار و معاونین، بخشداران و شهرداران شهرستان دشتی با بیان اینکه از عملکرد نادری فرماندار دشتی رضایت کامل دارم، اظهار داشت: با پیگیری های فرماندار دشتی امروزه از این شهرستان به عنوان الگو در زمینه انرژی خورشیدی یاد می شود که همین عامل باعث توسعه و رونق استان می شود.

 

عبدالکریم گراوند با تاکید بر اینکه ظرفیت های گردشگری استان بوشهر بیش از گذشته معرفی شود، اظهار داشت: در ایام نوروز با برنامه‌ریزی های صورت گرفته مسافرین نوروزی زیادی در استان حضور پیدا کردند که به نسبت سال گذشته رشد خوبی را شاهد بودیم.

 

وی با اشاره به اینکه علی رغم کاهش اعتبارات، در سال گذشته کارهای خیلی خوبی در سطح استان و شهرستان دشتی صورت گرفته، افزود: در دو سال اخیر در زمینه آبیاری تحت فشار اقدامات ارزشمندی انجام گرفته که نسبت به گذشته چشمگیر بوده است.

 

استاندار بوشهر با بیان اینکه در شهرستان دشتی در حوزه اشتغال کارهای خوبی انجام شده، عنوان کرد: استان بوشهر در زمینه جذب تسهیلات اشتغال زایی رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده که از همت بالای فرمانداران استان تقدیر و تشکر می‌شود.

 

در ادامه این نشست، فرماندار دشتی نیز عنوان کرد: در سال گذشته کارهای خوبی در زمینه‌های مختلف صورت گرفته و در زمینه نشاط اجتماعی که با مشارکت شهرداران و دهیاران برگزار شد، رضایت مندی خوبی در بین مردم شاهد بودیم.

بیشتر بخوانید
۲۰ میلیارد ریال برای آموزش و پرورش دشتی مصوب شد

 

عبدالله نادری خاطرنشان کرد: در زمینه تسهیلات اشتغالزایی نیز تاکنون بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت شده که تاکنون برخی از این طرح‌ها افتتاح، و برخی نیز در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

 

فرماندار دشتی در اشاره به رونق گردشگری در این شهرستان اضافه کرد: در حوزه گردشگری تعداد اقامتگاه‌های بومگردی در سطح شهرستان افزایش یافته و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعداد مسافرین نوروزی سال جدید به نسبت سال گذشته دو برابر افزایش داشت.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید