کد خبر:5421
پ
استاندار بوشهر

استاندار بوشهر: ملاک ارزیابی مدیران استان جذب اعتبارات ملی خواهد بود

استاندار بوشهر با بیان اینکه ۸۰ درصد اعتبارات عمرانی در سطح ملی است، گفت: ملاک ارزیابی مدیران استان جذب اعتبارات ملی خواهد بود و باید تلاش ویژه‌ای در این راستا صورت گیرد.   به گزارش«خورموج نیوز» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان […]

استاندار بوشهر با بیان اینکه ۸۰ درصد اعتبارات عمرانی در سطح ملی است، گفت: ملاک ارزیابی مدیران استان جذب اعتبارات ملی خواهد بود و باید تلاش ویژه‌ای در این راستا صورت گیرد.

 

به گزارش«خورموج نیوز» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان بوشهر که با رویکرد توسعه شهرستان دشتی برگزار شد  از تلاش‌های فرماندار شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت: نماینده مردم دشتی وتنگستان علاوه بر اینکه پیگیر و امورات حوزه انتخابیه خود است به استان نیز کمک می‌کند و گام‌های خوبی در این زمینه تاکنون برداشته است.

ملاک ارزیابی مدیران استان بوشهر جذب اعتبارات ملی خواهد بود

 

 

وی افزود: در حال حاضر ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و دشمنان برای نا امنی در کشور تلاش می کنند و از هیچ چیزی هم ترس ندارند که می طلبد بیش از گذشته اتحاد و همدلی در سطح جامعه وجود داشته باشد.

گراوند بیان کرد: امروز حفظ نظام بر اساس فرموده امام راحل(ره) از واجبات است و اگر می‌خواهیم از این نظام پاسداری کنیم باید در کلاممان دقت کنیم.

وی ادامه داد: مشکلات و کمبودها در جامعه وجود دارد ولی طرح برخی بیانات و صحبت‌ها در مسیر دشمن حرکت کردن است که باید در کلام و گفتارمان مراقبت کنیم.

گراوند با تاکید بر اینکه دشمنان تلاش دارند در ماه‌های آینده برای صادرات نفت ایران موانع ایجاد کنند، گفت: شهرستان دشتی از ظرفیت بالقوه‌ای در زمینه‌های کشاورزی، معادن، دریا برخوردار است که می طلبد با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی این ظرفیت ها احیاء و توسعه یابد.

وی تصریح کرد: ۱۴ درصد بیکاری برای شهرستان با وجود این همه ظرفیت رقم بالایی است که ضرورت دارد تلاش بیشتری در جهت رفع بیکاری صورت بگیرد.

گراوند ادامه داد: در راستای رفع مشکل آب پیگیری‌های خوبی در سطخ کشور صورت گرفت و در این زمینه نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز همراهی خوبی داشتند.

استاندار بوشهر بابت قطعی آب وبرق در سطح استان از مردم عذر خواهی کرد و افزود: خشکسالی های متعدد و بارش کم متاسفانه استان بوشهر و کشور را دچار مشکل کرده است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران برای رفع مشکل مردم آستین همت بالا بزنند، گفت: ۸۰ درصد اعتبارات عمرانی در سطح ملی است و ملاک ارزیابی مدیران استان نیز جذب این اعتبارات است.

استاندار بوشهر گفت: در راستای پیگری‌های نماینده و فرماندار دشتی برای تکمیل  پل کاکی- شیخیان ۵۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده می شود.

وی خاطر نشان کرد: اعتبارات عمرانی استان باید به موقع جذب شود و این اعتبارات باید صرف توسعه استان شود و از هزینه های غیر ضروری در دستگاههای اجرایی جلوگیری شود.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید