کد خبر:3970
پ
نشست خبری شهردار شهر خورموج
شیخیانی شهردار خورموج در نشست خبری مطرح کرد؛

اساس کارمان پاسخگویی به موقع به شهروندان است/ شهرداری جای سیاسی کاری نیست/ نهضت آسفالت در 100 هزار مترمربع از معابر شهرخورموج

شیخیانی، شهردار شهر خورموج: خدمات دولت و نظام در شهرداری ها نمود واقعی پیدا می کند. اساس و پایه کارمان را پاسخگویی به موقع به شهروندان قرار دادیم. برای اولین بار جشنواره نوروزی در ورودی شهر خورموج برگزار می گردد. از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی جدید و دوره جدید شهرداری مؤفق شدیم در عرض دو ماه بیش از ۷۰ کوچه و خیابان به مساحت حدود ۸۰ هزار مترمربع را آسفالت نماییم. سیاسی بازی در مدیریت شهری جایی ندارد، اگر وارد مسائل سیاسی شویم از اصل کار باز خواهیم ماند.

شیخیانی، شهردار شهر خورموج: خدمات دولت و نظام در شهرداری ها نمود واقعی پیدا می کند. اساس و پایه کارمان را پاسخگویی به موقع به شهروندان قرار دادیم. برای اولین بار جشنواره نوروزی در ورودی شهر خورموج برگزار می گردد. از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی جدید و دوره جدید شهرداری مؤفق شدیم در عرض دو ماه بیش از ۷۰ کوچه و خیابان به مساحت حدود ۸۰ هزار مترمربع را آسفالت نماییم. سیاسی بازی در مدیریت شهری جایی ندارد، اگر وارد مسائل سیاسی شویم از اصل کار باز خواهیم ماند.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/03/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg


شهردار شهر خورموج در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دشتی با بیان اینکه شهرداری ها پیشرو خدمات دولت و نظام هستند، گفت: خدمات دولت و نظام در شهرداری ها نمود واقعی پیدا می کند. مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خورموج با برنامه حرکت کرده و برنامه محوری را در راس کارهایمان قرار دادیم. ما اساس و پایه کارمان را پاسخگویی به موقع به شهروندان قرار دادیم.

احمد شیخیانی در این نشست که به مناسبت گرامیداشت روز شهردار برگزار گردید، با بیان اینکه در کنار رسالت عمرانی٬ رسالت فرهنگی یکی از اولویت های کاری شهرداری است، اظهار داشت: فعال شدن کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی نقطه قوت کمیسیون فرهنگی شهرداری خورموج می باشد. همچنین کمیسیون عمران و کمیسیون برنامه و بودجه شورا نیز فعال می باشد.

وی به اقدامات فرهنگی شهرداری خورموج طی ۶ ماهه گذشته اشاره و تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای اولین بار، برگزاری جشن ها نظیر جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن، حمایت از نویسندگان خورموج و خرید تالیفات آنان، همکاری با سپاه در برگزاری یادواره شهدای شهرستان، نامگذاری خیابانی به نام شهید مدافع حرم محسن حججی، برگزاری دو مورد پیاده روی خانوادگی در راستای طرح نشاط اجتماعی، برگزاری مراسم استقبال، تشییع و تدفین شهدای گمنام و احداث یادمان مؤقت شهدای گمنام را می توان مهم ترین اقدامات اخیر شهرداری برشمرد.

وی همچنین به عضویت شهر خورموج در شورای مرکزی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب کشور، به واسطه حمایت از کتاب و کتابخوانی اشاره و افزود: شهر خورموج در کنار شهرهای یزد، شیراز و قزوین به عنوان چهار شهر عضو شورای مرکزی دوستدار کتاب انتخاب شد که سیاست گذاری های کلان در بحث کتاب و کتابخوانی در این شورا گرفته می شود.
شیخیانی ضمن اشاره به حمایت از باشگاه های ورزشی شهر خورموج، از برگزاری مسابقات فوتسال بین ادارات به مناسبت ۲۵ اسفند سالروز شهادت شهید سردار مهدی باکری و روز شهردار خبر داد و افزود: برای اولین بار توسط شهرداری جشنواره نوروزی در فضای باز٬ ورودی شهر خورموج در میدان خالوحسین دشتی جهت معرفی شهر خورموج برگزار می گردد که متولی آن فرهنگسرای شهید شهریاری تعیین شده و در کنار جشنواره غرفه هایی برای عکس، غذاهای محلی و … برپا خواهد شد. همچنین کتاب «شهر خورشید» تالیف محمدرضا بیگناه ویژه کودکان توسط شهرداری خورموج چاپ و انتشار شده که به معرفی شهر خورموج پرداخته و در ایام عید نوروز تقدیم شهروندان و میهمانان نوروزی خواهد شد.

وی با بیان اینکه کمیته هایی جهت تعیین روزی به نام روز خورموج توسط شهرداری تشکیل شده، از برگزاری همایش چهره های ماندگار ادبی شهر خورموج برای اولین بار و در سطح ملی خبر داد و تصریح کرد: در دوره نخست بر اساس صلاحدید اعضای کمیسیون فرهنگی از تعدادی پیشکسوتان در حوزه ادبی دشتی از جمله سید کوچک هاشم زاده، سید محمدرضا هاشم زاده، سید اسماعیل بهزادی، ایرج اسدی و محمدرضا صفدری و در دوره های بعد در بقیه حوزه ها تجلیل و تقدیر به عمل خواهد آمد.

بیشتر بخوانید
رتبه سوم دشتی در جذب اعتبارات سال ۹۷ استان بوشهر/ اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار ویژه خبرنگاران دشتی

شهردار خورموج در ادامه به طرح های عمرانی انجام شده توسط شهرداری در نیمه دوم سال ۹۶ اشاره و عنوان نمود: از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی جدید مؤفق شدیم در عرض دو ماه بیش از ۷۰ کوچه و خیابان به مساحت حدود ۸۰ هزار مترمربع آسفالت نماییم که در جهت تکمیل این نهضت آسفالتی که شروع کردیم کوچه ها اولویت بندی شده و بیش از یکصد هزار مترمربع آسفالت آن ها با اعتباری بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به مناقصه گذاشته شده که بعد از عید نوروز ۹۷ اجرایی خواهد شد.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/03/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%AC.jpg


وی همچنین به آغاز اقدامات و برنامه های عمرانی بعد از عید ۹۷ اشاره و بیان داشت: از جمله اقداماتی که در شروع سال جدید آغاز خواهد شد را می توان ساماندهی دره ذاکری با اعتبار اولیه بالغ بر یک میلیارد و ۶۵ میلیون تومان، زیرسازی و آسفالت خیابان شهید طلائیان، گرفتن تملک پارک بین راهی شمال شهر خورموج از سازمان مسکن و شهرسازی و توسعه و گسترش آن، احداث سایت ۲ آتشنشانی خورموج در لنگک، احداث پارک در محلات شهر خورموج برشمرد.

شهردار شهر خورموج در پایان ضمن موافقت با پیشنهاد مدیریت مجموعه خبری خورموج نیوز مبنی بر ایجاد کانال اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری خورموج و تغییر گونه های درختی در فضاهای سبز شهر اسامی گروه «مشاوران شهرداری خورموج» را رسما اعلام کرده و افزود: بیش از ۹۰ درصد اعضای این گروه ۳۰ نفره از جوانان تشکیل شده و بقیه پیشکسوتان می باشند.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/03/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1.jpg


گروه 30 نفره مشاوران افتخاری در شهرداری خورموج تشکیل شد

لازم به ذکر است احمد شیخیانی شهردار خورموج با تاکید بر اینکه در حوزه ی مدیریت شهری نگاه سیاسی نداشته و سیاست بازی و سیاست زدگی در شهرداری ممنوع است و معتقدم اگر وارد مسائل سیاسی شوم از اهداف اصلی باز خواهیم ماند، ابراز داشت: در راستای بهره‌مندی از افکار سازنده صاحب‌نظران در تصمیم سازی ها، برون رفت از فضای محدود اداری، رجوع به افکارعمومی، ارتقای میزان رغبت و علاقه‌مندی شهروندان به حضور در فضای توسعه شهری و استفاده گسترده از توان تخصصی و تجربی جوانان و پیشکسوتان و بالا بردن ضریب کارشناسانه عملکردهای اجرایی سطح شهر در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری اقدام به تشکیل گروه مشاوران افتخاری شهرداری خورموج شده، که اسامی آنان رسما به قرار زیر اعلام می گردد: مشاور عمرانی رضا کشاورز، مشاور معماری و شهرسازی مهرداد یزدان پناه، مشاور امور فرهنگی سید نیام الدین حسینی، مشاور امور خدمات شهری سید شمس الدین خامسی، مشاور اجتماعی ابراهیم شاکری مطلق، مشاور امور مدیریت بحران شهری مسلم صفدری، مشاور امور اجرایی مجتبی زارع، مشاور برنامه و بودجه عبدالمهدی شریف نژاد، مشاور امور جوانان مهدی زائری، مشاور امور حقوق شهروندی، عباس حمادپور، مشاور امور گردشگری سید کریم موسوی، مشاور ارتباطات مردمی مهران غریبی، مشاور فضای مجازی مهدی عالیپور، مشاور رسانه اسماعیل حاجیانی، مشاور امور بانوان آزاده ادریسی، مشاور مذهبی حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری نیا، مشاور ورزشی حامد منفرد، مشاور امور آموزش و مدارس حسین باغداری، مشاور حوزه بهداشت و سلامت علی باغبانی، مشاور اقتصادی و جلب مشارکتهای مردمی رضا جلال پناهی، مشاور امور کتاب و کتابخوانی ناهید جمشید نیا، مشاور امور حوزه های علمیه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طاهری، مشاور امور بسیج محمد کاشفی، مشاور امور دانشگاه ها غلامرضا نادری زاده، مشاور امور قرآنی سید محمدحسین حسینی، مشاور سازمان های مردم نهاد (سمن ها) محمدجواد زائری، مشاور امور ایثارگران محمد فقیه، مشاور امور حمل و نقل شهری علی مظفری، مشاور حوزه فناوری اطلاعات اسماعیل قاسم، مشاور امور زیربنایی عبدالحسین زارعی

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید