کد خبر:9431
پ
هزیمتیان ۳
رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی؛

از هماهنگی مطلوب و تلاش های فرماندار و نماینده مجلس برای خدمت به مردم خرسندیم/ تغییرات مدیران چیزی غیرعادی نیست. نظرات یک شخص نمی تواند نظر اکثریت اصلاح طلبان باشد/ بیاییم همکاری برای کاهش مشکلات مردم را اصلی ترین هدفمان کنیم

قاسم هزیمتیان که عضو شورای شهر خورموج نیز هست، ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی را بر عهده دارد که اصلی ترین تشکل سیاسی حامی دکتر روحانی محسوب می شود.

چند روز قبل بود که در پیامی غیررسمی و در فضای مجازی، موضوع عدم حضور رئیس و اعضای ستاد انتخاباتی روحانی در نشست معاون سیاسی استانداری بوشهر با فعالین سیاسی شهرستان دشتی مطرح شد. این اظهار غیر رسمی در جلسه مذکور تا اندازه ای عملی شد و برخی اعضای ستاد روحانی در جلسه حضور نیافتند. یکی از فعالین اجتماعی و فضای مجازی که سابقه حضور در شورای شهر خورموج را نیز در کارنامه دارد، در آن نشست اظهاراتی را مطرح کرد که تلاش کردیم با آقای اصغر منصوری نسب رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در شهرستان دشتی و آقای قاسم هزیمتیان رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی گفتگویی در این مورد داشته باشیم که تماس ها و پیام های ما به آقای منصوری نسب بی پاسخ ماند و موفق به گفتگو نشدیم.

 

قاسم هزیمتیان که عضو شورای شهر خورموج نیز هست، ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی را بر عهده دارد که اصلی ترین تشکل سیاسی حامی دکتر روحانی محسوب می شود. او یکی از اصلاح طلبانی ست که جدای از گرایش سیاسی و تفکرات حزبی اش، دارای مقبولیت عمومی در بین مردم بوده و برخی معتقدند یکی از دلایل این مقبولیت عمومی را میتوان به قدرت تحلیل منطقی و متعهدانه اش نسبت داد که باعث می شود خدمت به مردم را با سیاست زدگی در نیامیزد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D9%86-2.jpg

 

 • از او پرسیدیم به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان دشتی و اصلیترین حامی دولت تدبیر و امید وضعیت سیاسی شهرستان چگونه ارزیابی می کنید و آیا با سخنانی که یکی از فعالین سیاسی در نشست با معاون سیاسی استاندار در فرمانداری دشتی مبنی بر حذف مدیران اصلاحطلب شهرستان موافقید و اصولا وی در تشکیلات حامی دولت در شهرستان در چه جایگاهی ست و سخنان وی بیانگر نظرات عموم حامیان دولت در شهرستان است؟

 

وضعیت سیاسی شهرستان را خوب میبینم. فرماندار پر تلاشی داریم و هماهنگی خوبی بین نماینده مردم و ایشان را شاهدیم که در عین رعایت اصل تفکیک قوا، در انجام امورات مردم و کشور همت می کنند. ما نیروهای اصلاح طلب نیز سعی میکنیم با اجماع کامل در فعالیت ها حضور پیدا کنیم و تصمیمات اتخاذ شده هم تاکنون تصمیمات فردی نبوده و اتفاق نظر خوبی هم در پیشبرد و پیشرفت اهداف دولت در برنامه ها داریم.

 

باید بگویم از نظر من جابجایی ها امری غیرعادی نیست و در تمامی برهه ها اتفاق افتاده است اما باید دقت کنیم که افراد جایگزین باید بتوانند در پیشبرد برنامه ها موفقیت داشته باشند تا مورد حمایت حداکثری قرار گیرند.

 

فردی که آن صحبتها را مطرح کرده از مجموعه اعضای شورای اصلاح طلبان نیست و اینکه سخنان یک فرد بیانگر نظرات عموم اصلاح طلبان باشد، به هیچ وجه چنین چیزی نیست و ایشان نظرات شخصی خود را بیان می نماید. شاید عده اندکی هم با برخی نظرات وی موافق باشند اما نظر اکثریت چنین نیست.

 

 • چرا رئیس و اعضای ستاد حامیان دکتر روحانی در نشست مذکور شرکت نکردند و آیا این حرکت در پیشبرد اهداف اصلاحطلبان موثر واقع شده است؟

 

اینطور نیست. همه اعضای ستاد به جلسه دعوت شدند. برخی حضور پیدا کردند و برخی خیر. دلیل و هدف این عدم حضور را باید از خودشان پرسید. اینگونه مسائل عادی است و در همه جریانات سیاسی وجود دارد ولی در زمان نیاز من معتقدم همه اصلاح طلبان دور هم جمع خواهند شد

 • بعنوان یک فعال سیاسی علت استعفای اخیر معاون سیاسی فرمانداری دشتی را چه می دانید و آیا نماینده دشتی و تنگستان با انتصاب ایشان مخالفتی داشته یا در امورات وی بعد از انتصاب دخالتی داشته است؟

 

آقای رزمی از دوستان محترم ما هستند و برای ایشان هم احترام خاصی قائل هستیم. دخالت یا اخلالی از سوی نماینده یا دفتر ایشان در کار معاون سیاسی دیده نشده است و آقای شهریاری با انتصاب ایشان نیز مخالفتی نداشته اند. باید دلیل استعفا را از شخص ایشان پرسید.

 

بارها در سخنان اعضای کابینه دولت که در این سه سال به شهرستان دشتی سفر کرده اند، هماهنگی همکاری و اتفاق نظر نماینده فرماندار نماینده ولی فقیه و کارگزاران دولت مورد تایید و تاکید قرار گرفته و نسبت به آن اظهار خوشبینی کرده اند. نظر شما در این مورد چیست؟

 

بله اتفاق نظر خوبی در امورات مختلف جهت رفع مشکلات مردم در بین مسئولین شهرستان دشتی وجود دارد که مایه امیدواری بوده و باید همه ما از این اتفاق نظر حمایت کنیم.

 

باید بر این نکته تاکید نمایم که اختلاف سلیقه امری عادی است و اتفاق نظر بین اکثریت اصلاح طلبان در شهرستان وجود دارد، بیاییم از اختلافات بکاهیم و اصلی ترین هدفمان را رفع مشکلات مردم قرار دهیم. فارغ از مسائل سیاسی دست به دست هم دهیم تا شاهد پیشرفت بیشتر باشیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • محمد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۷:۴۹ ب.ظ
  5 0

  جناب اقای هزیمتیان فارغ از مسایل سیاسی انسانی دوست داشتنی است

 • مجتبی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۸:۲۵ ب.ظ
  5 0

  جناب آقای هزیمتیان افتخار بزرگی برای استان بوشهر الخصوص شهرستان دشتی میباشد

 • عبادالله ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱:۲۱ ق.ظ
  2 0

  درود بر اقای هزیمتیآن ک همیشه در دل مردم جا دارند و برای مردم و کنار مردم هستند .بخاطر تمام زحماتی ک برای مردم صادقانه انجام میدهید سپاسگزآریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید