کد خبر:4413
پ
IMG_20180514_111947_079
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی خبر داد؛

اراضی تصرفی در محدوده شهرها و بافت های فرسوده واگذار می شود

رضائیان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی: مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن اراضی تصرفی واقع در محدوده شهرها و بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری را واگذار می نماید.

رضائیان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی: مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن اراضی تصرفی واقع در محدوده شهرها و بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری را واگذار می نماید.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز اظهار داشت: مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن اراضی تصرفی واقع در محدوده شهرها و بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری را واگذار می نماید.

حسین رضائیان با بیان اینکه این طرح در شهرهای دارای جمعیت ۲۵ هزار نفر و بالاتر اجرایی می شود، افزود: در شهرستان دشتی فقط شامل شهر خورموج می شود که متقاضیان حقوقی یا حقیقی این املاک می توانند حداکثر تا تاریخ یکم مردادماه سال جاری جهت ثبت درخواست خود به اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی مراجعه نمایند.

وی با تاکید بر اینکه عرصه باید صرفا دارای کاربری مسکونی باشد، تصریح نمود: عرصه باید دارای ساختمان احداثی در محدوده شهر با پروانه ساختمانی و همچنین انشعاب آب و برق قبل از پایان سال ۱۳۸۳ نیز باشد.

رضائیان حداکثر مساحت عرصه واگذاری را ۴۰۰ مترمربع عنوان، و خاطرنشان کرد: اندازه زمین (عرصه) باید متناسب با مستحدثات بنای موجود در آن باشد، به نحوی که میزان عرصه از چهار برابر سطح اشتغال بنای احداثی بیشتر نباشد که در هر صورت مساحت عرصه از چهارصد مترمربع تجاوز ننماید.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی در پایان در اشاره به قیمت واگذاری اراضی تصرفی اضافه کرد: قیمت واگذاری اراضی تصرفی واقع در محدوده ی شهرها و بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری، در صورت دارا بودن شرایط تا یکصد و ۵۰ مترمربع با توجه به قیمت ارزش منطقه ای آن اراضی تعیین می گردد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید