کد خبر:6318
پ
پروژه های عمران شهری
سرپرست فرمانداری تنگستان؛

اختصاص ۱۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی و ورزشی در تنگستان‌

سرپرست فرمانداری تنگستان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمران شهری گفت: برای تکمیل پروژه‌های شهر آباد تنگستان ۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

سرپرست فرمانداری تنگستان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمران شهری گفت: برای تکمیل پروژه‌های شهر آباد تنگستان ۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

 

به گزارش خورموج نیوز به نقل از تسنیم؛ احمد دشتی بعدازظهر امروز در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی در شهر آباد تنگستان اظهار داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های تنگستان قرار دارد.

 

وی افزود:  امسال برای اجرای ۱۰۵ پروژه عمران شهری و روستایی۱۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

 

سرپرست فرمانداری تنگستان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمران شهری گفت: برای تکمیل پروژه‌های شهر آباد تنگستان  ۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

 

وی ،  با اشاره به اجرای پروژه ورزشی در شهر آباد تنگستان بیان کرد: زمین ورزشی شهر آباد  چند سالی است که شورای شهر و شهرداری آباد  اجرا  شده است  که فاز نخست آن به زودی تکمیل می‌شود.

 

سرپرست فرمانداری تنگستان از اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه شهر آباد خبرداد و تصریح کرد: با پیگیری شهرداری  و شورای شهر آباد وحمایت‌های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس  شورای اسلامی برای تکمیل استادیوم ورزشی شهر آباد اعتباری  افزون بر ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی  به آن اختصاص داده شده است.

 

دشتی از آغازعملیات اجرایی استادیوم ورزشی آباد درهفته دولت خبر داد افزود:  با توجه  به  مسافت زمین استادیوم ورزشی  آباد  با  تامین زیر ساختهای آب و برق مقرر شد که هزینه راه، آب و برق  این استادیوم از محل اعتبارات شهرداری آباد تامین شود‌.

وی افزود: انتظار داریم فاز  نخست این استادیوم در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گیرد‌.

دشتی از  اسفالت کوچه و معابر شهر آباد خبردادو بیان کرد:زیر سازی و جدول گذاری  کوچه و معابر شهرآباد به مساحت بیش از ۷ هزار متر مربع و با اعتباری افزون بر ۳ میلیارد ریال در حال انجام است که درهفته دولت مورد بهر برداری قرار می‌گیرد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید