کد خبر:8744
پ
جشنواره قرآنی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی؛

اختتامیه جشنواره استانی فرهنگی هنری قرآن و عترت در خورموج برگزار می شود

زارعی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی: اختتامیه جشنواره استانی فرهنگی هنری قرآن و عترت اسفندماه امسال در شهر خورموج برگزار می گردد.

زارعی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی: اختتامیه جشنواره استانی فرهنگی هنری قرآن و عترت اسفندماه امسال در شهر خورموج برگزار می گردد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار پیام عسلویه بیان داشت: اختتامیه جشنواره استانی فرهنگی هنری قرآن و عترت سه شنبه چهاردهم اسفندماه سال جاری در شهر خورموج برگزار می شود.

 

حمید زارعی افزود: این جشنواره در بخش های مختلف از جمله سرود و نوحه پامنبری، نقالی و قصه گویی، خوشنویسی و نقاشی برگزار می گردد.

 

وی با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره در دی ماه منتشر شده، تصریح کرد: در اختتامیه این جشنواره در بخش سرود و نوحه پامنبری تعداد ۶ گروه برتر و در بخش نقالی و قصه گویی ۸ نفر برتر اجرا خواهند کرد.

 

زارعی اضافه کرد: در بخش خوشنویسی که شامل نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ بوده در هر بخش سه نفر انتخاب و در بخش نقاشی نیز تعداد ۶ اثر برتر مورد تقدیر قرار می گیرند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: این جشنواره که با مشارکت معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج برگزار می شود از ساعت ۱۶ روز سه شنبه آغاز و تا ساعت ۲۱ همان روز ادامه پیدا خواهد کرد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید