کد خبر:8410
پ
صیادی
فرمانده انتظامی دشتی خبر داد؛

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دشتی/ دستگیری ۳۲ نفر معتاد

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۳۲ نفر معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۳۲ نفر معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “جهانبخش صیادی” در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، طرح تشدید فعالیت های انتظامی و جمع آوری معتادان پرخطر با محوریت پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز به صورت هماهنگ و همزمان در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در راهبردهای اجرایی پلیس که با توجه به برآوردهای اجتماعی و با بازخوردگیری از دیدگاه شهروندان و برنامه ریزی کارشناسی و هدفمند به مرحله اجرا گذاشته می شود، طی یک ماه گذشته ماموران انتظامی این شهرستان با اشرافیت کامل اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند، موفق به کشف ۷۲ کیلوگرم انواع موادمخدر صنعتی و سنتی ، دستگیری ۹نفر فروشنده موادمخدر شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: تعداد ۲۳نفر معتاد پرخطر ازسطح شهر ، معابر و پارک ها جمع آوری و برای اصلاح و بهبودی به کمپ ترک اعتیاد معرفی شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: تعداد پنج دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدرنیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح ها از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت : چنین طرح هایی امنیت محله محور در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک ، به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام نمایند.

کلیدواژه : دستگیریصیادی
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید