کد خبر:4498
پ
IMG_20180502_142344_821
رئیس اداره امور مالیاتی دشتی خبر داد؛

آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل پایان خردادماه

حسین کردوانی، رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی: آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل (اشخاص حقیقی) پایان خردادماه سال جاری می باشد.

حسین کردوانی، رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی: آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل (اشخاص حقیقی) پایان خردادماه سال جاری می باشد.

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی در گفت و گو با خبرنگار خورموج نیوز اظهار داشت: موعد ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی صاحبان محترم مشاغل آخر خردادماه سال جاری می باشد.

کردوانی با تاکید بر اینکه برخورداری از هر گونه تسهیلات، خدمات و معافیت های مالیاتی منوط به ارائه به موقع اظهارنامه مالیاتی است، تصریح نمود: برخورداری از هر گونه خدمات و مشوق های قانونی توسط صاحبان محترم مشاغل و کسبه (اشخاص حقیقی) مشروط به ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال ۹۶ در سامانه www.tax.gov.ir تا پایان خردادماه سال جاری می باشد.

وی با بیان اینکه رویکرد این اداره تعامل و اعتماد به مودیان بوده و شفافیت اقتصادی، مأمورین تشخیص مالیات را در رعایت عدالت مالیاتی یاری خواهد رساند، افزود: پرداخت به موقع مالیات دولت را در رسیدن به اهداف عالیه نظام و اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در راستای شعار سال که اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای داخلی است٬ پشتیبانی خواهد نمود.

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی در پایان از واریز دویست و ۶۸ میلیارد ریال اعتبار از محل وصول مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های شهرستان دشتی طی سال ۹۶ خبر داد و گفت: همشهری های محترم باید بدانند که مالیات پرداختی آنان در عمران و آبادانی شهرها و روستاهای محل سکونتشان تاثیر مستقیم داشته و اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر از محل وصول مالیات بر ارزش افزوده هر ماهه مبالغی را به حساب شهرداری ها و دهیاری ها واریز می نماید.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید